Dainese – marka która zyskała uznanie najlepszych


Tak zwanym ludziom o mocnych nerwach, szukających mocnych wrażeń, dla których adrenalina jest sensem życia, nie obca jest, odzież chroniąca ciało przed poważnymi uszkodzeniami. Dainese jest producentem odzieży ochronnej z której korzystają najlepsi i której nazwa znana jest wszystkim wielbicielom ekstremalnych przeżyć.

Na każde warunki

W naszym klimacie okres wiosenno-letni doskonale nadaje się na jazdę motocyklową, co daje się zauważyć już od wczesnej wiosny, gdy tylko pojawia się pierwszy cieplejszy dzień. Dla pasjonatów szybkiej jazdy motocyklem, Dainese ma bardzo bogaty asortyment akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo i minimum urazów w razie wypadku. Produkty tej marki charakteryzuje spełnienie najwyższych światowych norm jakości. Prawidłowo dobrane i zbilansowane czynniki komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności, dają w efekcie końcowym produkty najwyższej jakości, o czym przekonał się już niejeden prawdziwy profesjonalista. W większości produktów zastosowano innowacyjną technologię naśladującą plaster miodu, dzięki czemu ewentualna energia uderzenia zostaje rozproszona całościowo a nie jest skupiona w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Kombinezony motocyklowe, rękawice czy buty firmy Dainese wykonane są ze skóry bydlęcej ze wstawkami z włókna węglowego i tytanu, w miejscach najbardziej narażonych na uderzenia czy przetarcia podczas ewentualnej kolizji. Dla motocyklisty kombinezon tej firmy, jest nie tylko produktem o nowoczesnym designie, ale również pewną ochroną dającą poczucie komfortu nawet podczas intensywnego wysiłku. Ktoś kto jest rozsądny i zależy mu na własnym bezpieczeństwie, z pewnością ubierze się na motor w strój Dainese i poleci go znajomym od wypraw motocyklowych. W końcu zdrowie jest najważniejsze, a ponosić ryzyko jego utraty czy poważnych obrażeń oszczędzając kilkadziesiąt złotych na pewno nie jest tego warte. Wsiadając na motocykl, powinno się odczuwać wysoki poziom adrenaliny ale również poczucie bezpieczeństwa, co kompleksowo zapewnia motocykliście lider jakim z całą pewnością jest Dainese.